Adres: Nowosądecka 11
Miasto i dzielnica: Kraków – Bieżanów-Prokocim
Typ lokalu: mieszkanie – 1 pokojowe
Metraż: 34 m2
Kuchnia/Łazienka: Kuchnia wyposażona w pojemne i ładne meble oraz niezbędne sprzęty AGD. Otwarta dzięki szerokiemu oknu w ścianie na pokój dzienny. Łazienka wyłożona płytkami, wyposażona jest w kabinę prysznicową i połączona z WC.
Standard: C – mieszkanie standardowe: Mieszkanie standardowe.
Umeblowanie/wyposażenie: Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i gotowe do zamieszkania. Ewentualnie jest miejsce w pokoju dziennym aby dostawić swój komplet wypoczynkowy.
Piętro/winda/budynek: 3 piętro w 4-piętrowym blok bez windy.
Typ ogrzewania: Centralne, miejskie
Opis: Mieszkanie o powierzchni 34 metrów jest oryginalnie zaaranżowane. Jasne, ponieważ okna są od południa. Ciepło zaaranżowane, wyposażone i gotowe do zamieszkania.Przedpokój połączony jest z przejściami do salonu, łazienki oraz kuchni.

Kuchnia to pomieszczenie z oknem do salonu, które świetnie służy także za blat. Wyposażona w pojemne i ładne meble oraz niezbędne sprzęty AGD. Otwarta dzięki szerokiemu oknu w ścianie na pokój dzienny.

Łazienka wyłożona płytkami, wyposażona jest w kabinę prysznicową i połączona z WC. W pomieszczeniu jest pralka.

Pokój dzienny z oknem balkonowym oraz z meblami salonowymi. Wyposażony w TV i biurko, ustawny i ładny.

Sypialnia posiada małżeńskie łóżko oraz pojemną szafę w zabudowie. Przejście do salonu zamykane przesuwnymi drzwiami chowającymi się przy ścianie.

Mieszkanie idealne dla pary, ale nadaje się także świetnie dla singla. Można zamieszkać ze zwierzęciem.

W OPŁATACH ZA MEDIA WYJĄTKOWO ZNAJDUJE SIĘ INTERNET I TV.

Otoczenie: Blok znajduje się na skraju osiedla Kozłówek. Przy bloku sklep spożywczy, dużo terenów zielonych i placów zabaw.
Dojazd: Przystanek Bieżanowska znajduje się bardzo blisko. Dzięki jego bliskości osoby zamieszkujące będą miały świetną komunikację z Centrum Krakowa. Jest to bardzo duży punkt przesiadkowy. Ponadto liczne, ogólnodostępne parkingi na terenie osiedla (bezpłatne).
Cena najmu: 1000 zł/mc
Opłaty administracyjne: 210 zł/mc
Średnie opłaty za media: 220 zł/mc
Status: Wolne od zaraz