Promabi Zarządzanie Najmem IconPromabi Zarządzanie Najmem

Przemiarki 23/4, Kraków

2,8 66 reviews

 • Avatar Piotr Kowalski ★★★★★ rok temu
  Moja współpraca z firmą Promabi trwa już kilka lat. Kilka lat, kilka nieruchomości. Z firmą Promabi przechodziłem przez każdy etap inwestycyjny, od notariusza, przez odbiór techniczny, wykończenie wnętrz, po zarządzanie najmem. Z tej kilkuletniej … More i wielowymiarowej perspektywy oceniam Promabi na 5 gwiazdek. Firma charakteryzuje się dużą wiedzą i doświadczeniem. Zawsze można liczyć na ich radę i pomoc. Oczywiście zdarzają się drobne błędy czy nieporozumienia, ale komu się nie zdarzają? Ważne, że wszystko zostaje wyprostowane i wyjaśnione. Poza czysto profesjonalnym aspektem naszej współpracy, który oceniam wysoko, podoba mi się też „ludzkie” oblicze firmy, komunikatywność i elastyczność. Polecam.
 • Avatar Piotr Karcz ★★★★★ rok temu
  Bardzo dobry kontakt, na wszystkie pytania można usłyszeć jasne odpowiedzi. Bezproblemowe zawarcie jak i rozwiązanie umowy.
 • Avatar Kornel Tomicki ★★★★★ 2 lata temu
  Promabi to najlepszy wybór dla każdego lokatora w Krakowie. Zero kontroli jak u innych właścicieli mieszkań i bardzo miła obsługa dbająca oto, by najemcom niczego nie brakowało.
  W naszym mieszkaniu mieliśmy przez ostatnie 2 lata mieliśmy
  … More 2 duże awarie, co Promabi bardzo szybko i bezproblemowo rozwiązało.
  Polecam serdecznie
 • Avatar Tomasz Darowski ★★★★★ 3 lata temu
  Polecam. Od 3 lat współpracuję z firmą. Ogarnęli wykończenie od surowego stanu no i ogarniają najemców. Kontakt i rozliczenia wzorowo. Dodam że jestem wymagającym klientem.
 • Avatar Pawel Dziadkowiec ★★★★★ 3 lata temu
  Ze strony wynajmującego mogę tylko polecić, szybkie znalezienie najemcy, bardzo szybka reakcja na wszystkie sytuacje, sprawne zarządzanie rozliczeniami i płatnościami. Polecam
 • Avatar Dominik K. ★★★★★ 3 lata temu
  Wynajmowałem mieszkanie od Promabi ponad 2 lata. Jestem bardzo zadowolony, wszystko na czas. Zarówno rozliczenia mediów jak i naprawy wszelkich awarii, które były po stronie właściciela bez problemu. Rozliczenie kaucji również nastąpiło … More bardzo sprawnie. Nie miałem czasu, aby naprawić usterki, które zostawiłem więc pracownik Promabi ogarnął temat i po prostu mi to rozliczono. Także ode mnie wielki plus. Jak tylko będę znów szukał lokalu to na pewno wynajmę od Promabi.
 • Avatar Bartosz K. ★★★★★ 3 lata temu
  Wg mnie pełny profesjonalizm. Miałem do czynienia już z innymi firmami i PROMABI na chwilę obecną przoduje. Zarówno w czasie reagowania na awarie, jak rozliczeń czy też obsługi mieszkania. Wiadomo jak wszędzie zdarzają się poślizgi, ale … More nie zdarzyło się żeby o czymś zapomnieli. Wydaje mi się, że jako właściciel nie miałbym czasu ani nerwów trzymać swojego mieszkania w tak dobrym stanie jak robi to PROMABI :) Mogę polecić z czystym sumieniem.
 • Avatar Przemysław Ciąćka ★★★★★ 4 lata temu
  Wynajmowałem mieszkanie od ProMabi przez 4.5 roku. Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę.
  1. Kontakt z obsługą w tym czasie był bez zastrzeżeń. Niejasności były wyjaśniane, a naprawy realizowane w uzgodnionym czasie.
  2. Kwestie płatności,
  … More ich kwota i termin zostały jasno określone przy podpisywaniu umowy. Aktualne saldo mogłem sprawdzić na bieżąco w systemie, który jest udostępniany najemcy - dla wygodnych, a bardzo cenię sobie wygodę, rzecz bardzo przydatna :)
  3. Po wyprowadzce rozliczenie zostało zrealizowane bez problemów. Dostałem zwrot całej kaucji oraz nadpłaty za prąd i gaz.
  Widziałem w innych opiniach zastrzeżenia co do obowiązkowego OC i kar umownych. Moje 2 grosze:
  1. Koszt OC w skali roku to 50 zł, ale w sytuacji gdy stanie się coś nieprzewidzianego, z winy najemcy, to pokrywa to koszty ewentualnych napraw.
  2. Podpisując umowę warto ją przeczytać. Kary umowne są rzeczą typową przy podpisywaniu umów na czas określony i nie stanowi to w przypadku ProMabi niczego nowego. Umowa określa zasady i warunki współpracy, a zapisy o karach lub sposobie rozstrzygania sporów są tylko i wyłącznie na sytuację, w której strony umowy nie mogą się porozumieć. W końcu obie strony się na to "umówiły" przy jej podpisywaniu :)
  Podsumowując - konkretna firma, dla konkretnych najemców. 5/5 :)

Dodaj Twoja opinię na Google
Dziękujemy za spotkanie, które wywarło na nas bardzo dobre wrażenie. Mimo, że firma konkurencyjna wykazuje się większym doświadczeniem; to szybki rozwój, podejście do klienta i potencjał firmy Promabi bardziej nam się podoba i spełnia nasze wymagania.
Małgorzata Chryczyk i Karol Wacek
Małgorzata Chryczyk i Karol Wacek

Około rok temu zleciłem Promabi zarządzanie najmem dwoma mieszkaniami - 2 i 3 pokojowym w Krakowie.Współpracę mogę szczerze polecić. Pieniądze od lokatorów zawsze na czas. Do tego zero telefonów od wspólnoty i administracji z czego wnioskuję, że dobra selekcja lokatorów.Doceniam również świetny respond. Jeśli mam jakieś pytania to od razu dostaje odpowiedzi.Cała współpraca jest bardzo elastyczna i bije po oczach od niej mocne nastawienie proklienckie. Uważnie słuchają jakie mam potrzeby, a potem je spełniają.Z ręką na sercu mogę polecić.
Radek Tosnowiec
Radek Tosnowiec

Pana Józefa Kajtę, właściciela firmy Promabi, poznałem przez szkolenia Mistrz Wynajmu, których on był organizatorem. Wtedy jeszcze sam zajmowałem się wyszukiwaniem najemców, podpisywaniem umowy, rozliczaniem mediów, ściąganiem należności, odbieraniem mieszkania, nieprzyjemnościami związanymi z urwanym uchwytem od drzwi, złamaną listwą w łóżku, starym kotletem jaki ktoś zostawił pod szafką. Choć to nie były bardzo trudne sprawy, to jednak zajmowały czas i uwagę. Podjąłem współpracę z Promabi i jestem zadowolony -- otrzymuję pieniądze terminowo, nie zajmuję się osobiście prowadzeniem spraw najmu. Ostatnio w mieszkaniu musiałem zrobić remont, którym zarządzał pan Józef: przyznaję, że bardziej obserwowałem jak mieszkanie staje się coraz ładniejsze, niż powodowałem tę zmianę.
Leszek D.
Leszek D.

Panuje powszechna opinia, ze mieszkanie "wynajmuje się samo", wystarczy przecież znaleźć lokatora i raz w miesiącu sprawdzić, czy czynsz wpłynął na konto. Problemy pojawiają się wraz z drobnymi usterkami, dokładnym rozliczeniem faktur za media czy lokatorem zrywającym nagle umowę. Praca zawodowa nie pozwala mi na systematyczne zajmowanie się wszystkim i Promabi jest interesującą alternatywą. Za frakcję czynszu Józef Kajta z ekipą zajmują się rzetelnie wszystkimi aspektami wynajmu. Polecam.
Z.R. Morawiec
Z.R. Morawiec

Od dwóch lat współpracuję z firmą Promabi, jestem bardzo zadowolony z doskonałych usług jakie świadczą w przeciwieństwie do większości agencji w Krakowie (a miałem ich kilka). Według mnie jest to rzetelna firma, godna polecenia i zaufania. Nie dzwonią do mnie z problemami, dają znać już po ich rozwiązaniu. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Profesjonaliści pod każdym względem. Jeśli ktoś poprosi mnie o moja opinie odpowiem- najlepsza agencja w Krakowie to Promabi.
Zbigniew Ż
Zbigniew Ż

Polecam Państwu usługi Firmy Promabi. Osoby posiadające środki do zainwestowania boją się kupować mieszkań na wynajem gdyż spodziewają się problemów z wynajmem mieszkania (remont, nieuczciwy najemca, rozliczenia, usterki, umowy) . Efektem działań firmy Promabi jest całkowite pozbycie się tych zmartwień i kłopotów. Firma Promabi wskazała nam dobre mieszkania na rynku, które kupiliśmy na wynajem.Następnie w sposób niezwykle szybki przeprowadziła remont mieszkań i jeszcze przed zakończeniem remontu znalazła solidnych najemców. Dzięki kontaktom, doświadczeniu, bazie najemców oraz operatywności właściciela i pracowników Promabi czujemy, że była to bardzo dobra i prawie bezobsługowa inwestycja z naszej strony. Gdyby nie firma Promabi do dzisiaj obawialibyśmy się kupna mieszkania na wynajem, a nasze środki leżałyby na słabo oprocentowanych lokatach.
Rodzina D.
Rodzina D.

Od dłuższego już czasu korzystam z usług Firmy i jestem bardzo zadowolona. Duża to wygoda. A do tego rzetelność, solidność, przyjazne relacje są tu nie bez znaczenia. Wszelkie dodatkowe usługi, jak remonty, drobne naprawy czy zakupy (związane np. z wyposażeniem mieszkania) wykonywane są w ustalonym terminie i po przystępnych cenach. Konkludując – bardzo polecam!

Polecam „Promabi”. Dzięki współpracy z tą firmą można „zapomnieć”, że się ma mieszkanie, o nic nie trzeba się martwić. Solidna firma.

Jestem bardzo zadowolona z usług Promabi. Chętnie poleciłabym tę firmę, zarówno każdemu wynajmującemu, jak i poszukującemu lokum. Współpraca odbywa się bezproblemowo oraz rzetelnie i efektywnie.

Renomowana firma, zajmująca się najmniejszymi szczegółami. Można powierzyć swoje nieruchomości i nie martwić się o nic więcej.

Jestem zadowolona z bardzo przyjaznej obsługi. Wpłaty za wynajem dokonywane są na czas każdego miesiąca . Bardzo doceniam fakt ciągłości w wynajmie i dbałości o jakość najemców.