Promabi to firma rodzinna, która pomaga właścicielom w obsłudze związanej z wynajmem i zarządzaniem ich mieszkaniami. Przejmując od naszych Klientów kłopotliwe obowiązki, umożliwiamy im stałe czerpanie dochodów pasywnych z posiadanych przez nich nieruchomości.

Z oferowanego przez nas rozwiązania korzystają osoby przeprowadzające się do innego miasta lub zagranicę, jak również inwestorzy, którzy kupują jedno lub więcej mieszkań na wynajem.

Wierzymy, że wynajem mieszkania może być doskonałą formą lokowania kapitału, zabezpieczenia swojej rodziny i zwiększenia miesięcznych przepływów pieniężnych. Wspieramy Właścicieli mieszkań w etycznym i bezpiecznym wynajmowaniu nieruchomości, dzięki czemu zyskują pieniądze
i czas
, który mogą przeznaczyć na spędzenie go z Rodziną, na hobby, lub w inny, właściwy dla siebie sposób.

Promabi_inwestycje_ost

Oferowane przez nas usługi, które są już standardem w krajach Europy Zachodniej, również w Polsce stają się coraz bardziej popularne i pozwalają w pełni cieszyć się życiem bez czasochłonnych obowiązków związanych z szukaniem najemców oraz formalną i interpersonalną obsługą mieszkania. Dzięki Promabi pieniądze z wynajmu nieruchomości są realnym, pasywnym dochodem, o którego terminowość stale dba nasza firma. Nasze usługi zaprojektowaliśmy w ten sposób, aby jedyną czynnością, która pozostaje po stronie naszych Klientów, było cieszenie się regularnymi wpływami od najemców.


promabi_mieszkania_ost

Zakup i wynajem mieszkań to od dawna jeden z najbezpieczniejszych rodzajów inwestycji. Posiadając doskonałe rozeznanie na rynku krakowskich nieruchomości oraz szerokie zaplecze sprawdzonych podwykonawców możemy pomóc Państwu w generowaniu stałych, wysokich zysków z rynku wynajmu mieszkań. Zapewniamy kompleksową obsługę nieruchomości – zaczynając od wyboru odpowiedniego lokalu i jego zakupu, poprzez remont, a następnie znalezienie najemcy i koordynację najmu. Oferujemy pośrednictwo kredytowe, ubezpieczeniowe, obsługę profesjonalnego biura nieruchomości. Potrafimy zająć się obsługą Państwa nieruchomości i generowaniem dla Was zysku bez angażowania Waszej energii i czasu.

promabi_mieszkania_ost-01

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie mieszkania którymi zarządzamy były wynajęte. Aby przyśpieszyć proces najmu i docierać do szerszej grupy potencjalnych najemców prowadzimy stronę internetową, na której potencjalni lokatorzy mogą zapoznać się z aktualnie dostępnymi lokalami. Każde z mieszkań, które są przez nas obsługiwane, jest promowane zarówno na stronie www.mieszkania.promabi.pl jak i poprzez współpracujące z nami biura nieruchomości oraz portale ogłoszeniowe.

Zdajemy sobie sprawę, że część spośród Właścicieli mieszkań chce samodzielnie zarządzać swoimi nieruchomościami. Poprzez projekt MistrzWynajmu.pl chcemy dzielić się swoja wiedzą, doświadczeniem oraz dostarczać profesjonalne szkolenia prowadzone przez ekspertów
w wybranych przez nas dziedzinach, które składają się na inwestowanie w mieszkania na wynajem. Zobacz co możemy zaproponować, dołącz do nas i spotkajmy się na jednym z naszych szkoleń.

Skąd się wzięła nazwa Promabi i co chcemy wyrazić poprzez nasze logo?

Działamy w sektorze Property Management, czyli zarządzania nieruchomościami. Traktujemy to jako długoterminowy Biznes.

Właśnie z połączenia tych trzech słów powstała nazwa Promabi – biznes zarządzania mieszkaniami :)

Poprzez elementy naszego logotypu, czyli literę „a” oraz „dwukropek” chcemy podkreślić, że w temacie wynajmu mieszkań robimy wszystko od początku, dostarczając każdemu to, co dla niego ważne. Dlatego po „dwukropku” każdy może wpisać to, czym dla niego jest Promabi – bezpieczeństwem, wygodą, jakością…

 • Zakup pierwszego mieszkania na wynajem2004

  Zaczynamy przygodę z wynajmem. Popełniając wszystkie błędy początkujących inwestorów uczymy się, jak to robić sprawnie. Okazuje się, że metoda „na kciuka” (znajdujemy najemcę i trzymamy kciuki aby nie zrobił szkód) nie zawsze się sprawdza.

 • 2013Start marki Promabi

  Na podstawie wieloletnich doświadczeń powstaje marka Promabi. Pierwsze mieszkania trafiają do obsługi.

 • Budowanie znajomości rynku2014

  Stabilne pozyskiwanie kolejnych mieszkań do obsługi, pierwsze remonty.

 • Pierwsze zakupy inwestycyjne2014

  Zakup pierwszego mieszkania inwestycyjnego „przez telefon”. Dopiero po wizycie u notariusza nasi Klienci pojechali zobaczyć mieszkanie, które nabyli.

 • 2015Rozwój zespołu Ekspertów

  Zaczynamy regularną współprace z profesjonalistami, mamy sprawdzony zespół prawny, doradców ubezpieczeniowych oraz ekipy remontowe.

 • Wzrost rozpoznawalności marki Promabi2016

  Zdobyte doświadczenia pozwalają nam poszerzyć zakres naszych usług, dzięki czemu możemy dostarczyć inwestorom i najemcom nową jakość zwiększania zysków z najmu.