Jadąc komunikacją miejską: Przystanek KAMPUS UJ

Stojąc tyłem do budynków UJ należy iść w prawo, w razie potrzeby przejść przez wszystkie przejścia.. W miejscu zakończenia przezroczystego ekranu drogowego po prawej stronie idącego i rozpoczęcia zielonego, po lewej stronie,  należy skręcić w lewo i przejść na dziedziniec. Wejście do Promabi znajduje się na lewej ścianie budynku.

Jadąc samochodem: Od strony SKAWINY

Należy skręcić w ulicę CHMIELENIEC, która znajduje się na wysokości budynku Erricsona. Po skręceniu w tę ulicę należy natychmiast skręcić w lewo i jechać wzdłuż ekranów dźwiękowych, a następnie skręcić w pierwszą ulice w prawo. Należy jechać do końca ulicy i skręcić w lewo. Proszę jechać prosto. Przy rozwidleniu trzeba skręcić w lewo i jechać zgodnie z drogą. Wskazówki dotyczące parkowania znajdują się poniżej.

LUB

Należy jechać prosto. Na wysokości przystanków KAMPUS UJ, tuż przed najbliższym budynkiem UJ, trzeba skręcić w ulicę Drukarską, gdzie widoczne są szyldy Pizza Hut i Good Lood, zaparkować samochód i przejść na chodnik. Stojąc tyłem do budynków UJ należy iść w prawo, w razie potrzeby przejść przez przejście dla pieszych. W miejscu zakończenia przezroczystego ekranu drogowego po prawej stronie idącego i rozpoczęcia zielonego, po lewej stronie,  należy skręcić w lewo, a później w prawo, by znaleźć się na dziedzińcu. Wejście do Promabi znajduje się na lewej ścianie budynku.

Jadąc samochodem: OD strony CENTRUM MIASTA

Skrzyżowanie ulic Kobierzyńskiej i Rostworowskiego jest zamknięte, w związku z tym należy na ww. skrzyżowaniu skręcić w ul. Grota-Roweckiego i jechać w lewą stronę. Po kilkuset metrach jazdy prosto, należy skręcić w ulicę CHMIELENIEC, która znajduje się na wysokości budynku Erricsona. Po skręceniu w tę ulicę należy natychmiast skręcić w lewo i jechać wzdłuż ekranów dźwiękowych, a następnie skręcić w pierwszą ulice w prawo. Należy jechać do końca ulicy i skręcić w lewo. Proszę jechać prosto. Przy rozwidleniu trzeba skręcić w lewo i jechać zgodnie z drogą. Wskazówki dotyczące parkowania znajdują się poniżej.

LUB

Należy jechać prosto. Na wysokości przystanków KAMPUS UJ, tuż przy granicy budynku należącego do UJ po prawej stronie należy skręcić w lewo, w ulicę DRUKARSKĄ. Po lewej stronie będzie znajdowały się szyldy Good Lood i Pizza Hut. Proszę zaparkować samochód i przejść na chodnik. Stojąc tyłem do budynków UJ należy iść w prawo, w razie potrzeby przejść przez przejście dla pieszych. W miejscu zakończenia przezroczystego ekranu drogowego po prawej stronie idącego i rozpoczęcia zielonego, po lewej stronie,  należy skręcić w lewo, a później w prawo, by znaleźć się na dziedzińcu. Wejście do Promabi znajduje się na lewej ścianie budynku.

Korzystając  ze Street View w Google Maps:

Stojąc naprzeciwko szyldu sklepu Żabka w budynku 23a lub Bimberek i Piwko oraz Ekoruczaj należy iść prosto i skręcić na dziedziniec. Wejście do Promabi znajduje się na lewej ścianie budynku.

Można również przejść tuż obok sklepu Ekoruczaj:

GDZIE PARKOWAĆ?

Można zaparkować tuż przy budynku lub na sąsiednich ulicach…

… lub przy ulicach Gutenberga i Drukarskiej po drugiej stronie ulicy, obok budynku, a w którym znajdują się Pizza Hut i Good Lood. Stojąc tyłem do budynków UJ należy iść w prawo, w razie potrzeby przejść przez przejście dla pieszych. W miejscu zakończenia przezroczystego ekranu drogowego po prawej stronie idącego i rozpoczęcia zielonego, po lewej stronie,  należy skręcić w lewo, a później w prawo, by znaleźć się na dziedzińcu. Wejście do Promabi znajduje się na lewej ścianie budynku.